Sandya2 Sizler için..!

159x90 Reklam Alanı  159x90 Reklam Alanı  159x90 Reklam Alanı  159x90 Reklam Alanı  159x90 Reklam Alanı  159x90 Reklam Alanı  

Server Bilgileri

Server Adı
:

Sandya2 Sizler için..!

Zorluk
:
Orta
Durum
:
Sunucu Açık
Puan
:
0 Oy

Server Tanıtımı

Merhaba arkadaşlar,
Özlenen 1-105 orta emek server altyapısını sizlerle buluşturmaktan büyük onur duyuyoruz. Sandya2 oyun piyasasını iyi takip eden loncaların ve bireysel oyuncuların taleplerine doğru tanımlamalar yapabilen sizler gibi bu oyunun yıllardır oyuncusu olan bir ekip tarafından kurulmuştur. Bizlerin tek amacı artık eski tadın kalmadığı heyecanın kaybolduğu anda sizler için gerçekten özlenen o günleri geri getirmektir.
Bu maceraya bizim ile birlikte katılmanızdan büyük onur duyarız.

Tanıtım ve Özellikler için sitemize göz atmanız yeterlidir...

SANDYA2 EKİBİ

YorumlarReklam Alanı

Reklam Alanı

İstatislikler

Metin2 Server
16
Knight Server
1
Silkroad Server
0
Wolfteam Server
0
Kayıtlı Kullanıcı
18
Toplam Blog Kategori
10

Private Serverim

Son Yıllarda Genç Nesilin Bilgisayar Kullanma Amacına Bakmış Olursak, Çoğu Kullanıcıların Zamanını Online Oyunlarla Geçirdiğini Göreceğiz. Bu Genç Nesil Kendini Daha çok Metin2 Pvp Serverler'e Kaptırmış Durumdadır. Sitemizin Amacı İse En Güncel Metin2 Pvp Serverler'i Oyuncularla Paylaşımda Bulunmasıdır. Sitemizde Tanıtımı Olan Bu Online Oyunlar; Metin2 Pvp Serverler, Metin2 Pvp Serverlar Ve Metin2 Pvp'dir. Sitemizi Ziyarette Bulunan Bütün Oyunculara İyi Oyunlar Dileriz.


Sizde Serverinizde Yüksek Kitelelere Ulaşmak İstiyorsanız Buraya Tıklayarak Uygun Fiyatlarda Kaliteli Reklam Verin